Лех взе ценен аванс срещу Карабах

Лех (Познан) спечели с 1:0 домакинството си на Карабах от първия предварителен кръг на Шампионската лига. Поляците стигнаха до минималния успех с гол на Микаел Ишак в 41-ата минута. Шведският нападател се разписа след подаване на Жоел Перейра, а през второто полувреме гостите от Азербайджан пропуснаха да си тригнат с поне с равенство.

Победа с 1:0 записа и ТНС. Първенецът на Уелс надви трудно гостуващия Линфийлд, а единственото попадение реализира Райън Бробъл в 57-ата минута. Това бе едно от малкото положения пред вратата на тима от Северна Ирландия, който със сигурност трябва да съжалява за резултата.

Косовският Балкани и литовският Жалгирис направиха 1:1. Домакините откриха чрез Назми Грипши в 15-ата минута, а в 25-ата Оливер Буф донесе равенството на тима от Вилнюс, който ще е фаворит в реванша.