Минимален успех за Локомотив (Пловдив) над Черно море

Отборът на Локомотив (Пловдив) постигна минимален успех с 1:0 над Черно море в контролна среща. Единственото попадение реализира Бирсент Карагарен (47).

Първата интересна ситуация в мача се откри пред вратата на "моряците". Вратарят на варненци Георги Георгиев направи грешка, от която се опита да се възползва Александър Василев, но фланговият футболист не успя нито да отправи центриране, нито да шутира.

18 Контрола - Локомотив (Пловдив) - Черно море

В 25-ата минута Бабакар Дион проби по десния фланг, след което опита техничен удар с левия крак, но стражът на "моряците" изби кълбото в корнер.

Секунди преди края на първата част Мартин Паскалев получи втори жълт картон.

Началото на второто полувреме бе отлично за "смърфовете", които направиха добра атака, която завърши с точен удар на Бирсент Карагарен.

"Моряците" отговориха с опасни атаки и точни удари, но младият страж на Локомотив Кристиан Томов на няколко пъти се намеси на високо ниво.

Темпото на игра падна драстично след 65-ата минута, като логично не се стигна и до други сериозни голови положения.

ЧЕРНО МОРЕ - ЛОКО (ПЛОВДИВ) 0:1

0:1 Карагарен (47)

Стартови състави:

Черно море: 22. Георгиев, 3. Атанасов, 48. Божанчич, 36. П. Иванов, 38. Стойчески, 37. Ангелов, 23. Йорданов, 39. Златев, 7. Клементе, 8. Сула, 9. Сердюк

Локомотив (Пд): 1. Пиргов, 20. Петрович, 4. Паскалев, 5. Павлов, 19. Василев, 34. Витанов, 6. Каракашев, 44. Иванов, 9. Карагарен, 7. Дион, 99. Боруков

Снимки: Борислав Цветанов