Вратарят на Унгария: Имахме повече шансове за победа

Унгарският вратар Петер Гулачи обобщи представянето на тима си в мача от Лигата на нациите срещу Германия (1:1).

Германия отново не успя да пречупи Унгария, трето поредно реми за Бундестима

„Имахме повече шансове за победа, ако погледнете последните 20-25 минути. Не бива да смятате, че тази чаша е наполовина пълна, но когато сте толкова близо до победата, винаги след това си мислите „ами ако…“. Имахме добро владение на топката през първото полувреме, защитавахме се добре през второто и в крайна сметка имахме възможности да вкараме“, каза Гулачи след мача.

Унгария има 4 точки в актива си и заема втора позиция в групата. Германия е на трето място с 3 пункта.

Снимки: Gettyimages