Локо (Мездра) повали Дреновец четири минути

Локомотив надигра едноименния тим на Дреновец с 2:0 в Мездра. Двубоят е от 33-ия кръг на Северозападна Трета лига. Противно на крайния резултат, гостите започнаха по-добре. Николай Николов стреля над гредата в 4-ата минута. След още толкова време, Васил Асенов спаси удар на Християн Илиев. Стражът отрази шут и на Николов в 11-ата минута. Това беше почти всичко в атака за Дреновец. После дойде ред на домакините.

Локо (Мездра) преследва победа и по-предно класиране

Михаил Иванов стреля опасно в 29-ата минута. Последва негова добра асистенция. Отлично беше подаването му в 34-ата минута към Антонио Йорданов, който откри резултата с глава. Само след 4 минути Николай Ганчев пресече пас на противников защитник и вкара второто попадение. Малко след това бранителят на Дреновец Христо Карлуковски вкара, но рефера отсъди засада. След почивката Гроздан Илиев и влезлия като резерва Пламен Венелинов отправиха опасни удари към Юлиян Весков. В самия край резервата Пламен Ненов пропусна да реализира почетно попадение Дреновец.