Янтра (ПТ) повали Дреновец

Янтра спечели в Полски Тръмбеш с 2:0 срещу Дреновец в среща от 31-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за домакините с оглед случилото се на терена. Те контролираха събитията през цялото време. Малко обаче бяха головите ситуации пред двете врати. Калоян Илиев откри резултата с глава след центриране от корнер в 53-ата минута. Влезлият като резерва Марио Балъков удвои десетина минути преди края, когато настана суматоха пред вратата на гостите и той довкара топката в мрежата им. Головите положения в мача се изчерпват с пропуска на Тихомир Антонов от голлинията в началото на втората част.