Заги: Ядосан съм

Наставникът на Славия Златомир Загорчич не бе доволен от загубата на тима от Левски с 1:2. Заги е на мнение, че когато отборът му се изправя срещу грандовете има някакво напрежение.

Левски срази Славия с великолепни голове на Стефанов и Кръстев, "сините" на точка от бронза

“Не мога да съм доволен от резултата. Влязохме страхливо в мача. През второто полувреме доминирахме през цялото време. С два удара ни вкараха два гола, а нашите ситуации не успяхме да ги вкараме. Малко съм ядосан от резултата. Когато се играе срещу грандовете винаги има някакво напрежение какво ще се случи, а не искам така да се случва. Липсва ни малко увереност в някои моменти. Ради Кирилов в последните минути на тренировката почувства някакъв проблем. Ще го запазим и от мача с Ботев. Това са гадни неща, като освиркват наши момчета, като Филип Кръстев, подобно нещо се случи и с Калоян Кръстев срещу ЦСКА. Трябва да поговорим с хората да не е така”, каза Заги.