Вихрен разби Гранит в Сандански

Вихрен (Сандански) разби с 4:0 Гранит (Владая) в мач от 35-ия кръг на Югозападната Трета лига. Още в 6-ата минута Димитър Макриев изведе своя отбор напред в резултата, а останалите голове паднаха през втората част в рамките само на 12 минути. Веселин Минев (74’) и две попадения на Илиян Джавалеков (78’и 86’) оформиха крайния резултат и донесоха успеха на Вихрен.

С тази победа тимът от Сандански прекъсва негативната си серия от две поредни загуби и заема 16-ото място с 40 точки. Гранит от своя страна продължава да редува загуба с победа и се намира на 9-ата позиция с 47 пункта.