Устрем (Дончево) и Септември (Тервел) не излъчиха победител

2:2 приключиха в с.Дончево местния Устрем и Септември (Тервел). Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Три от попаденията паднаха от дузпи.

В Устрем (Дончево) очакват поредно интересно дерби и победа

Топката навести първо мрежата на гостите. Това се случи в 25-ата минута, когато Васко Боев центрира и Виктор Христов с глава откри резултата. Четвърт час по-късно нападателят на Септември Мартин Кирилов беше спрян с нарушение и Кристиан Пешков изравни след прецизно изпълнена дузпа. Съотборниците му създадоха още няколко ситуация през това първо полувреме.

Септември (Тервел): Който вкара, той ще спечели

В 75-ата минута състезател на домакините докосна топката с ръка и рефера отсъди втора дузпа за тервелци, която Танер Юсню реализира. Двама от съотборниците му в защита сгрешиха,Владислав Мирчев им взе топката, а те го фаулираха. Потърпевшият изпълни дузпата за окончателното 2:2. Преди това, той пропусна да вкара от воле. Пред другата врата пък с попадение се размина Димитър Василев.