Черноморец (Балчик) се завърна на победния път с изразителен успех

Черноморец (Балчик) победи Устрем в с.Дончево с 4:1. Двубоят е от 21-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за гостите, като с най-голям дял за него е Иван Цачев, реализирал хеттрик. Той откри резултата в 21-ата минута, когато се възползва от центриране на съотборник. 12 минути по-късно Ангел Ангелов стреля по диагонала, топката се отби от страничната греда и Цачев я насочи в мрежата. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Четвърт час след нея Цачев преодоля вратаря на противника, който го фаулира и потърпевшия вкара дузпата. Десетина минути по-късно влезлия като резерва Владислав Мирчев овладя на гърди центрирана топка, завъртя се и стреля неспасяемо за 1:3. Малко преди края топката беше центрирана от фаул, влезлия като резерва Джорджио Димитров я отклони с крак и Светослав Николов реализира четвъртото попадение за тима от Балчик. Футболистите му можеха да вкарат още голове. Домакините пък изиграха най-слабия си мач от началото на годината.