Септември (Тервел) с категоричен успех

Септември (Тервел) победи Рилци (Добрич) с 3:0 в среща от 22-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за домакините, които уцелиха и четири пъти гредите. Тон за класическия успех даде Симеон Митев с попадението си в 6-ата минута, когато реализира с глава след центриране на Венелин Стоянов от корнер. В 17-а и 25-ата минута пък Денис Кадир стреля в гредата.

Само три точки устройват Септември (Тервел)

След центриране от корнер в 31-ата минута, избитата топка попадна у Венелин Стоянов, който шутира, а след рикошета кълбото отиде у Мартин Кирилов и той реализира за 2:0. Футболистите от Добрич пък създадоха няколко суматохи през първата част. В 52-ата минута Денис Кадир за трети пък стреля в гредата. После същото от фаул стори и Тодор Вълканов. В 75-ата пък Танер Юсню вкара третия гол с глава. Накрая Дейвид Венциславов пропиля шанс за почетно попадение.