Очаквайте: "Контра": Заслужи ли Италия класирането за сметка на Хърватия

Иван Колев: Двата феноменални гола повлияха психически на нашите играчи

Старши треньорът на Локомотив (София) Иван Колев сподели мнението си след загубата с 1:2 от Пирин (Благоевград).

Наставникът на "железничарите" заяви, че двата гола на "орлетата" през първото полувреме са повлияли психически на неговите играчи, а вътрешните проблеми допълнително са влошили ситуацията в отбора.

Голове-шедьоври дадоха живец и върнаха Пирин на победния път в efbet Лига

"Играчите на Пирин отбелязаха два феномалани гола. Това повлия психически на нашите играчи и беше трудно да се съвземат през първото полувреме. Имахме немалко вътрешни проблеми и това значително намали потенциала ни. Само лекарят може да каже кога Александър Любенов ще се завърне, ръката му е подута.

Не бяхме колебливи във фаза защита. При втория гол топката беше избита нелошо, но последва фантастичен удар. Играчите се раздадоха на терена. Това е единственият начин, по който може да компенсираме липсата на някои футболисти. Искам да бъдем много внимателни и по-агресивни срещу Царско село", заяви Иван Колев.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!