Сари е разочарован след загубата от Милан

Треньорът на Лацио Маурицио Сари изрази разочарованието си след загубата с 1:2 от Милан в двубоя от 34-ия кръг на Серия А. Така Лацио остана на седмата позиция с 56 точки, докато Милан излезе начело със 74.

Милан показа характер и отново е лидер след късен обрат над Лацио

“Дадохме всичко през първото полувреме, но през второто платихме за тежката седмица, която изпращаме. Много от играчите бяха с температура и нямаха сили за 90 минути.

Направихме грешка в решителен момент от мача, когато не бяхме поставени под напрежение, което е разочароващо. Загубихме топката много пъти, контраатаките ни не се получаваха, а след изравнителния гол имахме затруднения.

Атмосферата на стадиона беше хубава, но повечето от зрителите бяха фенове на Милан”, коментира Сари. Ултраси на Лацио бойкотираха мача като протест срещу високите цени на билетите.