Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Аполон със седмо поредно равенство, Илиев-младши влезе като смяна

Отборът на Аполон (Лимасол) записа 7-о поредно равенство в първенството на Кипър. Възпитаниците на Александър Цорнигер направиха зрелищно 3:3 в гостуването си на АЕК (Ларнака). Двубоят бе от 5-ия кръг на шампионския плейоф, а българинът Илиан Илиев-младши се появи в игра в 65-ата минута като смяна.

Мачът бе изпълнен с вълнения. Гостите първи откриха резултата чрез Йоанис Питас, но домакините направиха пълен обрат до края на първата част с голове на Адам Гюрчо в 19-ата и Иван Тричковски в 45-ата минута.

Последва нов обрат през втората част, след като Апоел вкара нови два гола чрез Багали Дабо в 58-ата и Ранжело Янга в 77-ата минута.

Драмата обаче продължи до последно и АЕК стигна до точката дълбоко в добавеното време - в 7-ата допълнителна минута - с гол на Густаво за крайното 3:3.

Въпреки поредното равенство Аполон остава начело в класирането с 51 точки и преднина от 6 пред втория АПОЕЛ, който обаче е с мач по-малко. АЕК се намира на 4-ата позиция с 43 точки.