Илиан Илиев и компания продължават победния си ход

Водачът в кипърското първенство Аполон (Лимасол) постигна четвърта поредна победа и вече има аванс от 6 точки пред Арис (Лимасол) и АЕК Ларнака. Отборът на Илиан Илиев разгроми с 3:0 като гост Докса, а българският национал игра до 73-ата минута, когато беше заменен от Мавриас Харалампос.

Над всички в днешния двубой беше Христо Албанис. Гръцкият нападател асистира за гола на Йоанис Питас в 12-ата минута, а през второто полувреме вкара две попадения (57', 61'), с които уби интригата.

Аполон има 41 точки, а Арис и АЕК са с по 35. На четвърто място е АПОЕЛ Никозия, а топ 6 допълват Пафос и Анортозис.

Омония е на седмо място, след като днес изненадващо загуби у дома от Етникос (Ахна) с 0:2.

Снимка: 24sports.com.cy