Аполон и Арис не излъчиха победител в битката за Лимасол, Илиев остана на пейката

Аполон (Лимасол) се добра само до равенство 1:1 в дербито срещу местния си съперник Арис (Лимасол). Участие в срещата не взе българинът Илиан Илиев-младши, който изгледа мача от резервната скамейка.

Арис пръв взе преднина в мача с попадение от дузпа на Матия Шполярич в 19-ата минута. Аполон обаче успя да стигне до равенството чрез Ервин Онженда в 25-ата минута, като този резултат се запази до края на мача.

Интересното е, че това бе шесто поредно равенство в първенството за Апоел и общо 7-и мач без победа. Въпреки това възпитаниците на Александър Цорингер продължават да водят в класирането с 50 точки. Арис е на 2-ата позиция с 44 точки в актива си.