Валентич: Не беше толкова зле, защото загубихме от много по-добър отбор

Наставникът на Ботев (Пловдив) Азрудин Валентич не прие кой знае колко тежко поражението с 0:3 от Лудогорец в Разград. “Не е толкова зле, защото загубихме от много по-добър отбор тази вечер. Отвориха мача, имаха много възможности техните нападатели. Не играхме както искахме, а те бяха много агресивни в защита, спечелиха много единоборства.

Лудогорец уверено крачи към нова титла след разгром над Ботев Пд

През първото полувреме създадохме две възможности. Неделев пое топката, вместо да подаде с едно докосване. Всичко свърши при втория гол.

През второто полувреме променихме някои неща в схемата, пресирахме по-агресивно, играхме по-добре. Току не стреля, можеше да вкараме гол и в ответната атака получихме трети.

Позитивното са нашите фенове. Мога да им обещая, че ще се борим до последно за място в Европа. Почваме да мислим за следващия мач. Трябва да извлечем поуките от този мач, защото бяхме надиграни”, каза Валентич.