Райнов игра едно полувреме при тежко поражение на Арджеш

Отборът на Арджеш започна зле шампионския плейоф в Лига 1 на Румъния. Съставът от Питещ допусна тежка загуба с 0:3 като гост на пряк конкурент за топ 3 в лицето на Университатя (Крайова). Българинът Мартин Райнов се появи в игра като принудителна смяна в края на първото полувреме и бе на терена през цялата втора част.

Университатя стигна до победата с голове на Густаво в 23-ата, Анте Рогулич в 83-ата и Щефан Баярам в 84-ата минута на двубоя.

На всичкото отгоре гостите завършиха мача в намален състав, след като Ясмин Латовлевич си изкара два жълти и червен картон в рамките на две минути.

С тази победа Университатя се намира на 3-ото място във временното класиране с 30 точки. Арджеш пък е на 6-ата позиция с 24 точки.