Христо Златински донесе три точки за дубъла на Локомотив (Пловдив)

Отборът на Локомотив (Пловдив) II записа нова победа в Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” спечелиха с 2:0 гостуването си на Сокол в Марково. Две попадения на Христо Златински донесоха трите точки на “черно-белите”. Локомотивци контролираха нещата на терена и заслужено стигнаха до успеха.

В 60-ата минута пловдивчани стигнаха до дузпа. Христо Златински застана зад топката, но пропусна да открие резултата. В 70-ата минута възпитаниците на Господин Мирчев поведоха. Христо Златински се разписа за 0:1 след асистенция на Петър Андреев.

Пет минути преди края резултата бе удвоен. Александър Колев намери Христо Златински, който оформи крайното 0:2.