Стаси Иванов стартира титуляр и удари греда за Чикаго Файър срещу отбора на Дейвид Бекъм

Родният национал Станислав Иванов стартира като титуляр за своя Чикаго Файър в равенството с Интер Маями. Двата тима не успяха да се победят и завършиха при резултат 0:0, но мачът бе изпълнен с положения.

Ливърпул губи милиони от трансфера на Шакири

Стаси действаше по дясното крило. Заедно с него него в центъра на терена стартира бившият футболист на Ливърпул Джердан Шакири, а като десен защитник се подвизаваше бившият футболист на ЦСКА - София Борис Секулич. Иванов се размина с гола в 31-ата минута, когато хубав негов удар по земя се удари в страничния стълб. Той бе заменен в 80-ата минута от младока Брайън Гутиерес.

В следващия втори кръг Чикаго Файър ще бъде домакин на Орландо Сити, където играе друга звезда - Алешандре Пато. Отборът на Дейвид Бекъм пък има визита на ФК Остин.