Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Станислав Иванов игра едно полувреме при загуба на Чикаго

Бившият футболист на Левски Станислав Иванов и неговият Чикаго Файър допуснаха поредна загуба в МЛС. Българският нападател влезе като резерва при поражението с 0:2 от Кълъмбъс Крю. Иванов се появи на почивката, заменяйки Алваро Медран, а в края на срещата получи жълт картон.

Резултата откри Селараян в 31-ата минута. Арменецът мина като на шега между няколко защитници на Чикаго и прати топката в мрежата. В 58-ата минута домакините стигнаха и до втори гол. Негов автор стана испанецът Мигел Бери. Малко преди това Брайън Гутиерес от Чикаго нацели гредата след пас на Иванов.

Отборът от Ветровития град е на 12-о място в източната конференция с 34 точки, а Кълъмбъс Крю има 47 и е на 9-а позиция. За плейофите се класират първите 7. Убедителен лидер с цели 19 точки пред втория е Ню Инглънд Революшън.