Левски (Лом) и Спартак (Плевен) не излъчиха победител

1:1 приключи приятелската среща в Лом между местния Левски и Спартак (Плевен). Съперниците си поделиха по едно полувреме. Домакините бяха по-дори до почивката. Росен Кръстев откри резултата с глава още в началните секунди след центриране на Ваньо Иванов. Николай Николов се измъкна по диагонала сам срещу плевенския страж, но пропусна да удвои. През втората част гостите имаха предимство. Създадоха няколко ситуации, но все не достигнаха до завършващ удар към ломската врата. Това все пак се случи в 80-ага минута, когато Алекс Георгиев изпълни фаул и в настаналата суматоха Лъчезар Ковачев отблизо изравни. Накрая Любомир Веселов пропиля шанс за левскарите.