Левски (Лом) вкара четири на Марек

Втора победа за Левски (Лом) в с.Марикостиново в контролите на лагера в Сандански. След 2:1 над Септември (Симитли), селекцията на треньорския тандем Анатоли Тонов – Венцислав Иванов тресна преди малко с 4:0 Марек (Дупница). В 20-ата минута Деян Иванов изведе Викторио Георгиев очи в очи с вратаря и младият нападател откри резултата. Десетина минути по-късно Иван Гюров удвои след пробив и пас на Николай Николов. Четвърт час след почивката Даниел Пехливанов направи резултата класически след прецизно изпълнен фаул. Той беше спрян с нарушение малко преди края на мача и Росен Кръстев реализира дузпата за 4:0.