Левски (Лом) завърши лагера с 0:0

0:0 приключи приятелската среща на Левски (Лом) с втория отбор на Хебър II (Пазарджик). След трите победи, днешният беше последния мач на втородивизионния тим на лагера в Сандански. В него селекцията на треньорския тандем Анатоли Тонов – Венцислав Иванов доминираше, но пропиля няколко отлични възможности за победа.

Любомир Веселов излезе сам срещу пазарджишкия вратар, но не успя да го преодолее през първото полувреме. След почивката Петър Генчев стреля с глава, но извън очертанията на вратата. Цветин Неделчев пък уцели гредата от фаул. Футболистите на Хебър пропуснаха единствената си голова възможност през първата част.