Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Левски (Лом) удари и Банско

Трета поредна победа за Левски (Лом) в с.Марикостиново в контролите на лагера в Сандански. Преди малко селекцията на треньорския тандем Анатоли Тонов – Венцислав Иванов се наложи с 2:0 над едноименния тим на Банско. Стана равностоен двубой. Левскарите обаче създадоха три голови възможности и реализира две.

Малко преди почивката Николай Николов проби по фланга и подаде пред вратата на съперника, където Росен Кръстев насочи топката в мрежата. По идентичен начин се разписа и Викторио Георгиев в 71-ата минута. Той имаше още един шанс за попадение, но не уцели вратата.