Куня се пошегува след опита на противниковия вратар да го „обезглави“

Нападателят на Бразилия Матеус Куня се пошегува с пораженията си след снощния мач срещу Еквадор, завършил 1:1.

Еквадор измъкна хикс от Бразилия в луд мач с главен герой съдията

Играчът на Атлетико Мадрид не успя да се отчете с гол за „Селесао“ във въпросния мач, но за сметка на това изигра основна роля в срещата. В 14-ата минута противниковият вратар Александър Домингес се опита да избие една топка, но вместо това нацели Куня много близо до шията. Разбира се, съдията показа директен червен картон на стража, а нападателят остана на терена до 78-ата минута, когато беше заменен.

След края на двубоя Куня качи в социалните мрежи снимка с големите белези след сблъсъка с вратаря. Той обаче подходи с чувство за хумор, като написа: „Благодаря за съобщенията, добре съм. Проблемът е как да обясня за това вкъщи…"

Неговият съотборник на вратата снощи Алисон също имаше две „каратистки“ изпълнения снощи, но и в двата случая беше спасен от червен картон след намеси на ВАР.