Анчелоти след 2:2 с Елче: Това беше загубен мач

Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти не беше никак доволен след равенството 2:2 срещу Елче в двубой от 22-ия кръг на Ла Лига. “Белия балет” изоставаше с 0:2, но стигна до равенството с попадения в 82-ата и 92-ата минути.

“Този мач беше загубен. През първото полувреме играта ни не се получаваше. Създадохме доста положения, но не успяхме да ги реализираме. Обикновено такива срещи завършват с поражение, но днешният резултат говори добре за отбора.

Не сме доволни, имаме да мислим върху много неща. Предстои ни пауза, което е добре. Важното е, че сме в добра кондиция в трите турнира, в които участваме. Това е, което искахме. Сега настъпва най-важната част от сезона и трябва да сме готови”, каза Анчелоти.