Легенди критикуват Манчестър Юнайтед

Английските легенди Алън Шиърър и Гари Линекер не спестиха критиките си към Манчестър Юнайтед въпреки успеха на “червените дяволи” с 1:0 над Астън Вила в двубой от третия кръг на ФА Къп

Манчестър Юнайтед оцеля срещу Астън Вила и продължава за ФА Къп

Астън Вила създаваше положенията и по-интересните ситуации в мача. Отборът на Стивън Джерард ще си спомня със съжаление този мач. Трябваше да отбележат. Манчестър Юнайтед не показа добра игра, особено през второто полувреме”, коментира Шиърър, който е бивш капитан на Англия

Гари Линекер пък няма обяснение защо е бил отменен гола на Дани Ингс във вратата на Манчестър Юнайтед за 1:1 през второто полувреме.

“Доста странно решение. Не съм сигурен, че имаше нещо. Струва ми се, че просто се търсеше повод да бъде отменено попадението”, каза от своя страна Линекер.