Чави: Загубихме две точки срещу Севиля

Треньорът на Барселона Чави Ернандес изрази недоволството си от равенството 1:1 у дома срещу Севиля в отложен мач от четвъртия кръг на Ла Лига. Каталунците не успяха да се възползват от численото си превъзходство в последния половин час на двубоя, когато беше изгонен Жул Кунде

Барселона зарадва Реал Мадрид с реми в Севиля

“Мисля, че днес загубихме две точки. Доминирахме и заслужавахме да спечелим. През първото полувреме играхме много добре и така, както го искахме, като показахме, че сме подобрили играта си в много отношения след загубата от Бетис. Късметът също не беше на наша страна. Играта започва да се приближава към това, което искам.

Горд съм с играта, но не и с резултата, тъй като Барса трябва да печели винаги. Това беше мач за задължителни три точки, които щяха да ни класират в зона Шампионска лига, но ще продължим да се опитваме. Понякога са нужни просто спокойствие и зрялост, за да постигнеш успех”, каза Чави.