Тунчев: Накрая потреперихме

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев призна, че дузпата и изгонването на играч на Локо Сф в началото на втората част са били преломни за успеха на неговия тим с 2:0.

"Може би да, наистина е така. Но и преди това създадохме две или три ситуации, които не завършихме по най-добрия начин. Минчев, Салинас и отново Минчев не сполучиха. Заслужена победа. В последните минути се получи едно отпускане, което за малко не ни изигра лоша шега.

През първото полувреме създавахме ситуации, но в завършващия удар не бяхме концентрирани. През второто се коригирахме и вкарахме два гола.

Винаги трябва да искаме още. Можеше да вкараме трети гол, но не успяхме и накрая потреперихме.

Искам малко повече контрол на топката. А се получи, че водехме с 2:0 и бяхме с човек повече, а ние тичахме по топката", каза Тунчев.