ПАОК загуби от Копенхаген у дома

ПАОК допусна загуба с 1:2 в домакинството си на Копенхаген от 4-ия кръг в група "F" на Лигата на конференциите. Този мач още повече завърза интригата в групата, като изглежда до последно няма да е ясно кои два отбора ще продължат напред.

ПАОК поведе още в 8-ата минута чрез Андрия Живкович, но допусна обрат. Петер Анкерсен изравни в 34-ата минута, а Пеп Биел донесе успеха на гостите в 50-ата минута.

Гърците завършиха мача в намален състав, след като в 4-ата минута на добавеното време Йоанис Михайлидис получи червен картон.

След този мач Копенхаген оглави класирането в групата с 9 точки, пред Слован (Братислава) и ПАОК с по 7, а единствено Линкълн Ред Импс е без шансове за продължаване напред, като е на дъното с 0 точки.