Локомотив 1929 започна ударно новия сезон в Демакс лигата

Волейболистките на Локомотив 1929 (София) започнаха отлично новия сезон в Демакс лигата. Воденият от Бригита Славова тим се наложи над Берое (Стара Загора) с 3:0 (25:11, 25:21, 25:20) в първия си мач от първенството след малко повече от час игра.

В следващия втори кръг Локомотив гостува Казанлък Волей, а Берое е гост на Славия. Мачовете са в петък (5 ноември) съответно от 18,00 и 17,00 часа.

Столичанки имаха пълен превесв първата част, като направиха ударен старт с 5:0. До края доминацията бе пълна, но във втория гейм последва обрат. Берое водеше до 17:15, но допусна отпускане и домакините от Локомотив взеха своето и дръпнаха в резултата. Третата част отново бе под диктовката на Локомотив и, въпреки че тимът от Стара Загора успя да се доближи, не позволиха нещо повече.