Казанлък Волей отнесе Перун във Варна на старта на "Демакс лигата"

Вицешампионките от Казанлък Волей лесно стигна до успех при гостуването си над Перун (Варна) с 3:0 (25:11, 25:11, 25:16) в първия си мач от волейболната "Демакс лига" за жени.

ЦСКА с чист успех срещу Варна ДКС в София

Момичетата на Атанас Петров  водеха убедително през целия двубой, като нищо не успя да ги затрудни по пътя към първата им победа. Казанлък остави домакините на 11 точки в първия гейм, като блокада на Мария Кривошийска сложи край на шансовете на волейболистките от Варна да направят нещо повече.

Превъзходството на "Розите" продължи и през втората част, която приключи при същия резултат - 25:11. "Перун" не получи шанс за реванш и клубът на "Казанлък" надделя в третата част с 25:16, записвайки първите си три точки за новия сезон.

В следващия кръг момичетата на Атанас Петров срещат Локомотив 1929, а Перун се изправя срещу ДКС Варна. Срещите са на 5 и 6 ноември (петък и събота).