Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Локо (Дряново) - Янтра (ПТ) си вкараха по веднъж

1:1 завършиха Локомотив (Дряново) и гостуващия му Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от 12-ия кръг на Северозападна Трета лига. Вихрено начало за селекцията на Петър Кръстев. Бранислав Ботев, Красен Славчев и Тони Маречков пропуснаха да открият резултата в началните десетина минути. Постепенно домакините изравниха играта. Започнаха по-добре втората част и резултата не закъсня. В 56-ата минута Станислав Йорданов вкара изключително красив гол с удар от ъгъла на наказателното поле. Едва след това Янтра заигра по-добре. Четвърт час преди края Любомир Генчев подаде на Ботев, който стреля неспасяемо от границата на наказателното поле – 1:1.