Пещера (Галата) повали Локо (Дряново)

Пещера (Галата) взе 3:1 у дома срещу Локомотив (Дряново) в мач от 11-ия кръг на Северозападна Трета лига. На тежкия терен стана повече борба и малко положения за гол.

В началото домакините уцелиха гредата. Атанас Георгиев откри резултата в 32-ата минута, когато изпълни прецизно фаул. Секунди преди почивката Альоша Илиев навлезе по диагонала и удвои. Йордан Иванов от гостите стреля с глава в аут след центриране на играещия треньор Светлин Иванов

Влезлият като резерва Николай Банов върна интригата в средата на втората част, наказвайки грешка на вратаря – 2:1. Точка на спора постави Атанас Георгиев с удар от границата на наказателното поле за 3:1 в 83-ата минута.