Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика 0:1

Три от три за Чавдар Троян в ББЛ А Група

Чавдар Троян надви със 78:65 Локомотив Горна Оряховица, оставяйки го без успех до момента. Баскетболистите на Лъчезар Диков поведоха с 18:9 в първата четвърт. През втория период авансът им достигна 15 точки, но преди почивката съперникът им намали за 32:37. След паузата обаче Чавдар отново увеличи аванса си и преди заключителната четвърт той отново бе двуцифрен при 62:50. Последната част бе сравнително равностойна, като символичните домакини нямаха проблем да поддържат аванса си и да спечелят.

Камен Пенчев завърши с 23 точки и 7 борби за победителите, 14 точки добави Радослав Кочев. За Локомотив Тони Прокопиев бе най-резултатен с 19 точки, Фурууа Брендакс реализира 15, с 10 завърши Данаил Киров.