100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Илиан Илиев: Всеки път си говорим едно и също, и с ЦСКА загубихме по този начин

Наставникът на Черно море Илиан Илиев обяви след домакинското равенство (1:1) срещу Славия, че неговият тим е бил по-добър, но отново не е успял да спечели, както се е случвало и в предишни двубои.

"Всеки път си говорим едно и също. Мачът с ЦСКА го загубихме по подобен начин, с Локо Сф... Не си реализираме ситуациите. Първите 15 минути бяхме по-нервни. След това бяхме по-добри от Славия. Съдията им позволи да бавят. Дойдоха за точка. Ако искаме да се доближим до първата тройка, трябва да взимаме такива мачове. С една атака ни вкараха гол, но това е майсторство.

Успяхме доста пъти да влезем зад гърба им, но не успявахме при последния пас.

С изключение на първите 15 минути и гола нямам претенции към играчите. Всеки може да изпусне. Славия има повече точки от отборите в долната половина, защото имат ясна идея как да атакуват на контраатака", коментира Илиев.