Партизан нанесе първа загуба на Севлиево през този сезон

Партизан (Червен бряг) записа четвърти пореден успех в Северозападната Трета лига. На Градския стадион в Червен бряг домакините надиграха с 2:1 Севлиево в мач от 9-ия кръг на първенството.

Голмайстори и резултати след 9-ия кръг на Северозапад

Радослав Батов даде аванс на Партизан в 39-ата минута. 2 минути преди изтичането на редовните 90 Мирослав Радев върна равенството в мача и по всичко изглеждаше, че двата тима ще си разделят по една точка. В 92-ата минута обаче Милен Иванов отбеляза, с което донесе трите точки на отбора от Червен бряг.

С този успех Партизан се изкачва до 5-ото място с 18 точки, а Севлиево допусна първа загуба през този сезон. Тимът е на третата позиция с 19 пункта.