Севлиево вкара пет гола на Дреновец, съдията не зачете други два

Едноименният тим на град Севлиево продължи победния си ход с 5:0 над гостуващия му Дреновец в среща от осмия кръг на Северозападната Трета лига. Рецитал на полузащитникът Християн Василев, реализирал хеттрик и тарана Добрин Петров вкара веднъж и асистирал за още две попадения. Разписа се и младият нападател Стивиян Макавеев. По веднъж точни бяха още Мирослав Радев и Християн Василев, но головете не бяха зачетени заради засади. До 10- ата минута Василев изпрати топката два пъти в мрежата на съперника. Първият път го направи с глава, а втория след пас на Петров. Последният пък опъна мрежата на противника в 40-ата минута. Той подаде и за гола на Макавеев в 57- ата минута. Малко след това Василев едва не скъса мрежата с шут от 30 метра.