Партизан взе три точки в Дряново

Партизан (Червен бряг) спечели гостуването си на Локомотив (Дряново) с 1:0. Двубоят е от осмия кръг на Северозападна Трета лига. Дилян Димитров вкара единствения гол още в 5-ата минута, когато след изпълнение на корнер пред вратата на домакините беше най-съобразителен при настаналата суматоха. През първото полувреме червенобрежкия тим контролираше събитията на терена. Четвърт час след гола, играещия треньор на Партизан Любомир Иванов уцели гредата от фаул. После Христо Димов не се възползва от ситуация. Николай Банов пък се измъкна от защитата, но не уцели вратата на гостите. Димов и Ангел Русев стреляха опасно от границата на наказателното поле. И пак Банов имаше шанс, но удара му с глава нямаше сила и Станислав Антонов спаси. През второто полувреме тима от Червен бряг се изтегли малко назад. Това даде шанс на противника, който с дълги пасове търсеше път към отсрещната врата. Контраатаките на Партизан обаче бяха доста опасни. Русев не успя да прехвърли дряновския страж. След това той и съотборниците му два пъти не се възползваха от численото си предимство пред вратата на Локомотив. „Железничарите“ имаха възможност да изравнят при продължителна суматоха пред Антонов, но топката не влезе във вратата му. Десетина минути преди края Любомир Иванов отново тресна гредата.