Партизан (Червен бряг) елиминира Спартак (Плевен) за Купата на АФЛ

Партизан (Червен бряг) надигра Спартак (Плевен) с 4:2 и се класира за следващия кръг на турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Стана двуостър мач с голови положения и пред двете врати. Милен Тонев даде тон за успеха с попадението си от фаул в 20-ата минута. След четвърт час Христо Димов се възползва от подаване на Момчил Стоянов и удвои. Секунди преди почивката Валентино Макавеев върна интригата с гол от фаул – 1:2. В началото на втората част обаче Васил Михайлов подаде и Димов се разписа още веднъж. Преслав Антонов вкара хубав гол от границата на наказателното поле за 2:3 в 65-ата минута. Накрая обаче Станислав Антонов шутира, плевенският вратар изби, но при добавката на Радослав Батов стана 2:4.