Георги Татаров: Трябваше да влезем в третия като в предишните два гейма и да завършим мача с 3:0🏐

Георги Татаров влезе като резерва в мача срещу Полша, но не успя да помогне на тима ни да се наложи над "Дружина полска" и България изпусна победа и допусна драматична загуба с 2:3 гейма във втората фаза на Мондиал 2021.

България изпусна победа над Полша и ще играе за 5/8-о място на Мондиал 2021🏐

"Смятам, че след спечеления втори гейм имаше леко отпускане в отбора. Наистина трябваше да влезем като в предишните два гейма и да завършим мача с 3:0. Това нещо, което го направих в края на четвъртия гейм (б.р. изкара си червен картон), смятам, че не съм от тези, които са чак толкова злобни, но точно срещу отбора на Полша, който най-много мразим, и просто много исках да ги бием и затова така реагирах. Това Световно с по-големите е един бонус за нас и ние сме тук просто да им помагаме, така че се опитваме с каквото можем да им помогнем, дори само с желание и самочувствие. Наистина мисля, че играем по-отпуснато отколкото в Иран", призна Татаров.

Найден Найденов: Ние си загубихме мача, но това е реалността в момента! Борбата продължава, за нас едно 5-о място ще бъде супер успех🏐