Льовен на Малинов продължава да страда

Отборът на Льовен продължава да изпитва сериозни трудности от началото на сезона в първенството на Белгия. Днес той допусна нова загуба с 0:2 в гостуването си на Мехелен. Българинът Кристиан Малинов бе титуляр за гостите и записа пълни 90 минути.

Мехелен изкова победата си през първото полувреме, когато паднаха и двата гола в мача. Никола Сторм откри резултата в 8-ата минута, а Керим Мрабти удвои в 44-ата.

Допълнителна лоша новина за гостите дойде в добавеното време на мача, когато Софиан Шакла си изкара и червен картон.

С тази победа Мехелен излезе на 11-ата позиция в класирането с 10 точки. Льовен пък има една победа и 4 равенства до момента и се намира на предпоследното 17-о място със 7 спечелени точки.