Добруджа: Сами сме си виновни, на играчите се плаща навреме

Добруджа отпадна от турнира за Купата на България след като отстъпи в Смолян на третодивизионния Родопа с 2:4 след дузпи. Редовните 90 минути и продълженията завършиха без гол.

Родопа (Смолян) изхвърли Добруджа след драма с дузпи

"Дадохме шанс на футболисти, които по-малко играха от началото на сезона. През второто полувреме влязоха двама от титулярите. Жалко че пропуснахме положения. В продълженията не бяхме по-настоятелни. Футболистите на съперника едва стояха на краката си от умора. На дузпите вече разликата в класите не е от значение. Сами сме си виновни за загубата в Смолян.

Преди срещата говорихме, че не трябва да подценяваме противника. Нямаме извинение. Трябваше да покажем повече желание и агресия. Родопа не ни затрудни, терена беше отличен, съдийството също. Треньорският щаб си прави изводи от представянето срещу такъв противник. Управителния съвет на клуба прави всичко необходимо. На момчетата се изплаща навреме. Остава играчите да отговорят с добра игра и резултати“, каза пред Sportal.bg главният мениджър на добричлии Венцислав Желев.