Албания удари Унгария с късен гол

Отборът на Албания постигна важна победа с 1:0 при домакинството си на Унгария в мач от група I на световните квалификации в зона УЕФА.

Балканците бяха по-опасният тим в двубоя, като пропуснаха няколко големи възможности за гол. Както изглеждаше, че срещата ще завърши при нулево реми, в 87-ата минута домакините организираха контраатака, която беше завършена успешно от Армандо Броя  с удар по земя за победното попадение. Така преди мача между Сан Марино и Полша, който е по-късно тази вечер, Албания се изкачи на втората позиция в групата с актив от 9 точки, докато Унгария е на четвъртото място със 7 спечелени пункта.