Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Ханзи Флик дебютира с успех начело на Бундестима

Отборът на Германия записа първи успех под ръководството на новия си селекционер Ханзи Флик, който замени след Евро 2020 Йоаким Льов.

Бундестима спечели само с 2:0 при гостуването на Лихтенщайн в двубой от група J на световните квалификации. Успехът дойде след попадения във всяко от двете полувремена.

Тимо Вернер откри в 41-ата минута. Резултатът се запази до 77-ата, когато Льорой Сане удвои и оформи крайния резултат.

С този успех Германия събра 9 точки и върви на второ място в потока, а изненадващ лидер към момента е Армения с 10. Лихтенщайн е на дъното без актив.

Двубоят премина под доминацията на Бундестима, но германците отново срещнаха трудности при отбелязването на гола. Цели 41 минути бяха нужни на Маншафта, за да материализира превъзходството си през първото полувреме, като това се случи след превъзходен пас на Джамал Мусиала към Вернер.

Лихтенщайнците продължиха да създават затруднения на германците и през втората част. Едва в 77-ата минута Сане успя да отбележи втория гол в мача и да убие интригата. Макар и без да блести, Германия се реваншира частично за изненадващата загуба с 1:2 от Северна Македония през март.