Флик не поставя под съмнение кой е лидерът на Бундестима

Флик не поставя под съмнение кой е лидерът на Бундестима

Вратарят на Байерн (Мюнхен) Мануел Нойер ще продължи да носи лентата и при новия селекционер на Бундестима Ханзи Флик. "Да, Мануел ще остане капитан на Германия", каза Флик пред телевизионния канал ARD преди да събере 26-е национали в Щутгарт.

35-годишният Нойер е и капитан на Байерн, както и под ръководството на Флик, когато "баварците" спечелиха требъл през сезон 2019/2020. 

"Нойер е играч от световна класа за мен, но и абсолютно добър човек и може да води отбора. Това са нещата, от които се нуждае един капитан", каза Флик.

Той започва своята ера като селекционер на Германия в четвъртък при гостуването на Лихтенщайн в световна квалификация.

Флик повика трима дебютанти за световните квалификации
Флик повика трима дебютанти за световните квалификации
Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
1 Коментара
avatar
SexyKiska17
.7/6/2025
🥰🥰 Искаш ли да си намериш жена за една нощ?? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от Футбол свят

Виж всички