Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Минимален успех за Струмска слава над Лудогорец II

Струмска слава записа труден успех с 1:0 над Лудогорец II в двубой от поредния кръг на Втора Лига. Александър Аспарухов даде аванс на гостите 12-та минута. Това се оказа и достатъчно за гостите, за да грабнат трите точки.  Тимът от Радомир започна активно и в рамките на първите десет минути насочиха два удара, с които Владимир Русанов се справи.

В 12-та минута Александър Аспарухов успя да изведе гостите напред.

В 13-та минута Димитър Митков отправи точен, но не особено силен удар. В следващите минути Аспарухов можеше да удвои аванса на Струмска слава но Русанов спаси комфортно.  До края на първата част Илкер Будинов и Георги Янев размениха добри положения за своите тимове, но неточно.

През второто полувреме шансовете и пред двата тима не бяха никак много, а темпото спадна доста.  Жълтите картони и смените заваляха, но не и головите положения. До края на мача нови попадения не паднаха и така Струмска слава се поздрави със заслужен успех.