Ивайло Василев: Със Струмска слава си поделихме по полувреме

Левски (Лом) отстъпи с 0:2 в гостуването си на Струмска слава в среща от седмия кръг на Втора лига. Старши треньорът Ивайло Василев коментира загубата на своя тим:

Струмска слава с трета поредна победа

„Заради травми, крайните ни защитници Лючезар Георгиев и Ваньо Иванов останаха извън състава за срещата. Отсъствието им ни принуди да преквалифицираме други футболисти на постовете им. Това нямаше как да не окаже влияние. Със Струмска слава си поделихме по полувреме. Трудно влязохме в мача. Допуснахме грешки в защита. След почивката се представихме доста по-добре.

Изнесохме играта дълбоко в половината на съперника. Контролирахме топката. Опитахме да осъществим натиск. Създадохме няколко голови положения. След 85-ата минута тръгнахме ва банк да вкараме гол. Съперникът се възползва от празните пространства и на контраатака реализира второ попадение. Отборът ни има потенциал и ще го разкрива в следващите мачове“.