Голям обрат за Струмска слава в Добрич

Отборът на Струмска слава победи с 3:2 Добруджа в мач от шестия кръг на Втора лига. Гостите от Радомир губеха с 0:2 до десетата минута, но в крайна сметка успяха да се доберат до трите точки.

Още в третата минута Румен Сандев си отбеляза автогол, а в десетата Данаил Димов удвои преднината. В 33-ата минута Борислав Николов намали, малко преди почивката Даниел Златков също си вкара автогол и резултатът стана 2:2.

Успехът дойде в 79-ата минута, когато Александър Аспарухов вкара за 3:2 в полза на гостуващия тим. В края на мача пък вратарят на домакините Димитър Илиев бе изгонен и остави тима си в намален състав.

С победата си днес Струмска слава вече има 11 точки и заема шеста позиция в класирането. Добруджа от своя страна е 17-и с четири.

ДОБРУДЖА 2:3 СТРУМСКА СЛАВА
1:0 Сандев (3-а)
2:0 Димов (10)
2:1 Николов (33)
2:2 Златков (40-а)
2:3 Аспарухов (79)