Пипо Индзаги тръгна успешно с Бреша в Серия "Б"

Легендата на Милан и “Скуадра адзура” Филипо Индзаги дебютира с успех начело на Бреша в Серия “Б”. Момчетата на СуперПипо постигнаха победа с 2:0 в мач от първия кръг на втория италиански ешелон при гостуването на новака Тернана, който преди няколко дни изхвърли Болоня от турнира за Купата на Италия със сензационна победа с 5:4 насред “Ренато Д`Ара”.

Двата гола за “лъвовете” бяха дело на Рияд Баич. Таранът от Босна и Херцеговина се разписа в 29-ата минута от дузпа, за която бе гледана с ВАР, и в 39-ата минута, като направи впечатляващ дебют за бившия клуб на Роберто Баджо.

Арнаутович дебютира с гол, но Болоня се провали в луд сблъсък

Съставът на друг легендарен голмайстор от близкото минало на Апенините - Кристиян Лукарели, опита да обърне мача, но без успех, след като играчите на Тернана пропуснаха три възможности през втората част.

Интер стартира силно при блестящия дебют на Чалханоолу и Джеко

Пипо Индзаги, който пък има тежката задача да върне Бреша в Серия “А”, повтори добрия старт на своя брат Симоне Индзаги, дебютирал с 4:0 начело на шампиона Интер.

Андрей Гълъбинов пък записа първи 30 минути с екипа на Реджина, но не успя да помогне на своя тим да победи Монца, където се очаква от другата седмица да се подвизава Валентин Антов.